ECONOMY

Platová okna ECONOMYPlatová okna ECONOMY jsou kvalitní plastová okna, která poskytují optimální poměr cena/výkon. Jsou určena jak pro rekonstrukce všech typů obytných budov, tak pro novostavby. Stavební hloubka rámu i křídla 73 mm rozdělená do 5 izolačních komor zajišťuje výborné tepelně izolační vlastnosti. Standardně jsou okna dodávána se zatepleným podkladním profilem.

Předností oken je zejména tvarová stálost, díky kvalitní pozinkované výztuze se okna nebudou ani po delší době kroutit a dlouhodobě si zachovají své izolační vlastnosti. Povrch oken je mimořádně hladký a odolný proti poškození.

Standardně jsou okna nabízena s kvalitním izolačním dvojsklem s plastovým meziskelním rámečkem. Tepelně izolační vlastnosti je však možné výrazně zlepšit použitím izolačního trojskla. Celoobvodové kování Siegenia FAVORIT je plně seřiditelné ve třech směrech, na přání je dodávána mikroventilace.

Nejčastěji jsou okna žádána v bílé barvě oken, na přání je možné dodat plastová okna ECONOMY také v jednostranném dekoru s použitím čtyř základních dekorů dřeva.

Stavební hloubka 73 mm
Počet komor 5
Pohledová šířka (rám/křídlo) 118 mm
Hloubka zasklívací polodrážky 25 mm
Součinitel prostupu tepla Uw při zasklení Ug = 1,1 1,2 (1,3)*
Součinitel prostupu tepla Uw při zasklení Ug = 0,6 0,7 (0,91)*
Distanční rámeček plastový
Systém těsnění dorazový
Barva těsnění černá
Stavební tvary standardní pravoúhlé, šikmé, obloukové
Typy otvírek fixní, otvíravé, otvíravě-sklopné, balkonové dveře, balk. dveře s AL prahem, odstavně posuvné balk. dveře
* hodnota v závorce je stanovena výpočtem dle požadavku programu Nová zelená úsporám